INFORMATICS COLLEGES

Nullam metus odio, suscipit in ullamcorper ut, vestibulum vitae ligula.

INFORMATICS COLLEGE CALOOCAN

INFORMATICS COLLEGE CAVITE

Informatics Bldg. E. Aguinaldo Highway, Tanzang Luma V, Imus City, Cavite
Email: Info.Cavite@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Maria Elena Camposano
Email: ecamposano@informatics.com.ph
Marketing Head: Ms. Liza Belonio
Email: lbelonio@informatics.com.ph
Tel: +63-46-474-0389
Mobile: 0917-5753227
Fax: +63-46-471-2310

INFORMATICS COLLEGE CEBU

C.L. Benedicto Bldg. J. De Vera Street Cebu City
Email: Info.Cebu@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Jennifer Sebastian
Email: jsebastian@informatics.com.ph
Tel: +63-32-231-0380
Fax: +63-32-231-0384

INFORMATICS COLLEGE EASTWOOD

185 E. Rodriguez Jr. Avenue (C5), Acropolis, Bgy. Bagumbayan, Quezon City
Email:Info.Eastwood@informatics.com.ph
Officer In-Charge: Mr. John Nicolle C. Bueno & Ms. Joan Lacampuenga
Email: jlacampuenga@informatics.com.ph
Marketing Head: Mr. John Nicolle C. Bueno
Tel: +63-02-667-3093 to 98
Fax: +63-02-667-30-94

INFORMATICS COLLEGE MANILA

INFORMATICS COLLEGE NORTHGATE

Indo China Drive, Cyberzone Filinvest Corporate , Alabang, Muntinlupa City Metro Manila
Email: Info.Northgate@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Lina Hernandez
Email: lhernandez@informatics.com.ph
Marketing Head: Ms. Gerly Ramos (ACM) | Mary Ann Dizon (Marketing Head)
Email: gramos@informatics.com.ph | mdizon@informatics.edu.ph
Tel: +63-02-772-2474
Mobile:09067548748
Fax: +63-02-772-2476

INFORMATICS INSTITUTES

Nullam metus odio, suscipit in ullamcorper ut, vestibulum vitae ligula.

INFORMATICS INSTITUTE BAGUIO

 

3/F Decibar Bldg., #65 Lower Bonifacio St., Baguio City
Email: Info.Baguio@informatics.com.ph
Center Head: Mr. John Tanacio
Email: jtanacio@informatics.com.ph
Marketing Head: Mr. Michael Socte
Email: msocte@informatics.com.ph
Tel: +63-74-442-3313
Mobile:0922-883-9757

INFORMATICS INSTITUTE CONSOLACION

 

MGM Building, North Road Consolacion 6001 Cebu
Email:Info.Consolacion@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Janice Aguilar
Email: jaguilar@informatics.com.ph
Marketing Head: Mr. Elmer Custodio
Email: ecustodio@informatics.com.ph
Fax: +63-32-564-3559
Tel: +63-32-564-2078
Mobile: 0932-875-7796

INFORMATICS INSTITUTE CAGAYAN DE ORO

 

2nd level, Stary Bldg. Max Suniel St., Carmen, Cagayan De Oro
Email:Info.CDO@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Jocerimay Enaya
Email: jenaya@informatics.com.ph
Tel: +63-88-323-2914
Mobile: GLOBE: 09177033467 | SUN: 09228839760

INFORMATICS INSTITUTE MAKATI

 

UG Solaris One Bldg., Dela Rosa cor. Esteban St., Legaspi Village, Makati City
Email:Info.Makati@informatics.com.ph
Center Head: Mr. Dennis Jose
Email:djose@informatics.com.ph
Marketing Head: Mr. Leonel Lagaya
Email:llagaya@informatics.com.ph
Tel No.: +63-02-893-4818 | +63-02-893-4819

INFORMATICS INSTITUTE MEGAMALL

 

5F SM Megamall Mega A, Center J. Vargas Wack-Wack, Mandaluyong City
Email: Info.Megamall@informatics.com.ph
Center Head: Ms. Rochelle De Guzman
Email:rdeguzman@informatics.com.ph
Marketing Head: Ms. Jakielyn Cruz (ACM)
Email:jcruz@informatics.com.ph
Tel: +63-635-3608 to 11